top of page

SERTİFİKALARIM

 
DANIŞMANLIK ve EĞİTİM PROGRAMLARI

ÖNEMLİ: Tüm danışmanlıklar için lütfen mutlaka önceden randevu talep ediniz.

Gerek Astroloji gerek tarot danışmanlıklarında gün içi en fazla 6 saat ayırmaktayım o nedenle zaman zaman yoğunluk olabilmektedir.

Doğum haritasının analizi: Bu hayata geliş amacınız, bu yaşamda ulaşabileceğiniz en yüksek nokta neresi olacak. Haritanız size evlilik, aşk, çocuk ve mutlu bir aile vaat ediyor mu? Tüm bu soruların cevabı yani bu yaşamdaki potansiyaliniz ve dikkat etmeniz gereken alanların tamamı doğum hariranızda gizli. Doğum haritası analizi için Doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saatinizi bilmeniz gerekmektedir. Doğum haritası başvurunuz kesinleşip bilgiler tarafıma iletildikten sonra 2-4 hafta arası haritanızın detaylı analizi ile hazırlık aşaması vardır. Dolyısı ile Deneyimli bir Astrolog Önündeki haritayı tamamlayıp sunumunu yapmadan 2. bir harita için kimseye tarih vermez.

Sinastri yani Uyum Astrolojisi: Hayatınızdaki kişi ile uyumlu olduğunuz ve anlaşamadığınız konulara dair net bilgiler verir. İlişkinizde en fazla zorlanacağınız alan neresidir. İlişkiniz evlilik vaat ediyor mu etmiyor mu? Tüm bunların cevabının incelendiği, her iki kişinin özelliklerine değindiğimiz bir yöntemdir. Hazırlık ve sunum süresi 2-4 hafta arasıdır.


Soru (Horary) Astrolojisi: Sorunun sorulduğu saat ve tarihe göre (yani natal haritanızdan bağımsız olarak) anın haritası alınarak sorunuzun cevabının incelendiği bir yöntemdir. İmparatorluk dönemlerinde en fazla başvurulan tekniklerden biri olup soruya çoğunlukla net cevap veren bir yöntemdir. Hemen her konuda tek soru danışmanlığı alabilirsiniz ancak sorunuzun net olması son derece önemli. Aynı gün verilir.


Tarot Danışmanlığı: Öncelikle Tarot bir fal değildir ve yüzyıllar boyunca astroloji ile bağlantılı olarak kullanılmıştır. Danışan kişinin sorularına göre kartların rehberliği kullanılır ve size verdiği uyarılara dikkat etmeniz son derece önemlidir. Soracağınız her soru için detaylı tarot rehberliği alınabilir ve astroloji ile harmanlandığı takdirde muazzam sonuçlar sunan bir danışmanlık yöntemidir. Randevüler yoğunluğa göre değişebilir. Ortalama 1-4 gün arası

Ergen Astrolojisi: Çocuğunuzun haritasının detaylı analizi ile yakalayabileceğiniz en büyük şans haritasına bağlı olarak mutlu alabileceği, yeteneklerine bağlı bir alana yönlendirme ihtimali olacaktır. Çocuğunuzun nasıl anladığı ve kendini nasıl ifade ettiğine göre eğitim ve kariyer konusunda yönlendirebilirsiniz. hazırlık ve sunum süresi 2-4 hafta.


Seçimsel (Elektional) Astroloji ile haritanıza bağlı olarak sizin için en uygun tarihin belirlenme işlemidir. Evlenmeyi mi düşünüyorsunuz, nişanlanmayı ya da yeni bir iş kurmayı mı düşünüyorsunuz? Seçmiş olduğunuz tarihin tüm bu evlilik veya iş hayatınız boyunca sizin kaderinizi belirlediğini biliyor muydunuz? Örneğin Merkür Retrosu zamanına denk gelen bu gibi tarihler bütün yaşamınız boyunca iletişim sorunları yaşayarak anlaşılmayacağınızı hissedeceğiniz anlamına gelir. Bu sebepten seçilen tarih son derece önemli. Önemli günler için seçimsel astroloji danışmanlığı almanız son derece önemli olacaktır. hazırlık ve sunum süresi 1-2 hafta.


Aylık Gelecek Analizi: Danışıldığı tarihten itibaren 1 aylık geleceği analiz ettiğimiz bir yöntemdir. Kişilik analizine bu danışmanlıkta değinilmez. Önümüzdeki 1 ayın size getirilerine ve potansiyel tehlikelerine odaklanacağımız bir danışmanlık yöntemidir. Hazırlık ve sunum süresi 2-4 hafta


Yıllık Gelecek Analizi:  Danışıldığı tarihten itibaren 1 yıllık geleceği analiz ettiğimiz bir yöntemdir. Kişilik analizine bu danışmanlıkta değinilmez. Önümüzdeki 1 yılın size getirilerine ve potansiyel tehlikelerine odaklanacağımız bir danışmanlık yöntemidir. hazırlık ve sunum süresi 2-4 hafta

Doğum Haritası (Natal harita)

Doğum haritası nedir? Doğum haritası nasıl yorumlanır? Yıldız haritası diye de tabir ettiğimiz doğum haritasını kısaca, bir insanın doğduğu sırada, dünya üzerine etki gösteren gökyüzü hareketlerinin hesaplanarak bir harita üzerine çizilmesi şeklinde tanımlayabiliriz. Tamamen bilimsel verilere dayanan doğum haritası, gökyüzünün sürekli hareket halinde olmasıyla birlikte kişiye özgüdür. Canlı olan her şeyin kendini ait bir yıldız haritası vardır. Sadece insana özgü bir sistem değildir.
Doğum haritası çıkarmak astroloji alanında uzmanlık sağlamış kişiler tarafından çıkarılabilir. Her ne kadar ücretsiz doğum haritası çıkarma programları mevcut ise de, doğum haritası yorumlama işlemlerinin profesyonel bir astrolog aracılığıyla yapılması daha doğru olacaktır. Peki doğuma haritaları ne işe yarar? İyi bir doğum haritası yorumlamanın hayatımıza katkıları nelerdir?

En başta, ilerde başımıza gelmesi muhtemel olaylar hakkında önceden fikir sahibi olabiliriz. Kendinize ait zayıf taraflarınızı görerek, bu zayıflıklarınızın üzerine daha fazla düşebilirsiniz. Hayatınızın aşkıyla bir türlü karşılaşamamışsanız, sebepleri hakkında bir kanaat oluşturabilirsiniz. Yada evlilik hayatınızın nasıl geçeceğine dair. Ulaşmak istediğiniz noktalara en kestirmeden giderek başarıyı sağlayabilirsiniz. Kısacası, kendinizi daha iyi tanıyıp, neleri yapabilecek, neleri yaparken zorlanabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Doğum haritası astrolojik dengelerle birlikte, nasıl bir insan olacağınızın bilgisini verir. Bu itibarla herkesin bir yıldız haritası çıkarttırması, yaşamını daha da kolaylaştırması adına son derece önem arz etmektedir.

Talep Formu

Talebiniz Alnmıştır.

bottom of page