26 ŞUBAT 2021

KOÇ

İletişimsizlik nedeniyle eşiniz ile aranızda bazı sorunlar çıkabilir. İş yerinizde yükselmeye devam ediyorsunuz ve her geçen gün hedeflerinizde bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

BOĞA

Sevdikleriniz ile birlikte muhteşem bir gün geçireceksiniz. Genellikle işe geç kalan biriyseniz, bugün daha erkenci olmaya özen gösterin. Hayatınızda olan her şey için üzülmeyi bırakın ve etrafınızdaki güzelliklere odaklanın.

İKİZLER

Kendinize uygun bir partner adayı bulmak ve çok mutlu olmak istiyorsunuz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Aile bireyleriniz ile birlikte yaşıyorsanız gergin olmaktan kaçının.

YENGEÇ

Partnerinizle her zaman net bir şekilde iletişim kurduğunuzdan emin olun. Bugün iş yerinizde çok üretken ve çalışkan olacaksınız. Uzun zamandır ilk kez, kendiniz hakkında gerçekten harika hissediyorsunuz.

ASLAN

Bugün aklınıza eski partneriniz ile geçirdiğiniz tutkulu günler gelebilir. Hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız ve akıllıca adımlar atıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile vakit geçirmek kendinizi yenilenmiş hissetmenize yardımcı olacaktır.

BAŞAK

Partneriniz ile daha fazla ilgilenmeye özen gösterin. Finansal durumunuz giderek düzelmeye başlıyor ve kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Stresten arınmak için meditasyon veya yoga yapmayı tercih edebilirsiniz.

TERAZİ

Sevdikleriniz için her şeyi yapabilecek güce sahipsiniz. İş yerinizde çok yoğun bir gün geçireceksiniz ve kendinizi stresli hissedeceksiniz. Sağlığınız için uyku saatlerinizi düzenlemeye çalışın.

AKREP

Bugün karşınıza çok entelektüel ve çekici bir partner adayı çıkabilir. Kariyeriniz hakkında önemli bir karara varmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. Sağlıklı beslenmeye ve egzersiz yapmaya çalışın.

YAY

Eşiniz ile birbirinize çok âşıksınız. Bugün iş yerinizde hata yapmaktan kaçının ve tüm dikkatinizi çalışmalarınıza vermeye özen gösterin. Kendinizi anlamaya başladıkça yaydığınız ışığı fark edeceksiniz.

OĞLAK

Karşınıza etkileyici bir partner adayı çıkacak ve kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Bugün pahalı bir şeye yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. Protein açısından zengin besinler tüketin.

KOVA

Eşiniz ile bazı problemler yaşayabilirsiniz. İş yerinizdeki başarılarınızdan dolayı patronunuz ve iş arkadaşlarınız tarafından takdir topluyorsunuz. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek istiyorsanız egzersiz çok önemlidir.

BALIK

Partnerinizin bazı davranışlarından hoşlanmıyorsunuz. İhtiyacınız olmayan şeylere para harcamayın ve geleceğiniz için birikim yapmaya başlayın. Bugün aile bireyleriniz ile vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

©      2020 www.astrologhera.com Tüm Hakları Saklıdır.

  • Astrolog Hera