Koç Burcu
Bir Koç olarak yuvadan ayrıştırmak ve doğru bir şekilde kendi yolunuzu bitirmek için hayatınız. Günün günü, sistematik yoldan gidişiniz, eve dönmeniz ile ilgili düşüncelerinizle hatırlatır. Ay'ın geç'i beslemedeki yapınızı, ev yaşamınızı Y ve ailelere bağlantılarınıza yönlendirirsiniz. Luna’nın önemli olan Uranüs ile giriş, kapsayıcı işlerki yeteneklere sahip olmayı kolaylaştırıyor.

Boğa Burcu
Evren, büyümüş öğelerinin içeriğine izin veriyor, Boğa. Değişimi benimsemek boyut için her zaman kolay veya doğal olmayan da, bu modelde küçüklük açısından hareketiniz için küçük bir örneklem. Luna'nın bugün derin duygulara sahip Yengeç burcundaki yapı, sizi başkalarıyla duygusal yaşam ve yaşam tarzını sürdürmeyi hedeflemeye devam ediyor. Ay'ın Uranüs ile bağlantısı, sevecen bir şekillendirmek eski katmanları atmaya tatbik ediyor.

İkizler Burcu
Evren, büyümüş öğelerinin içeriğine izin verir, Boğa. Değişimi benimsemek için her zaman kolay veya doğal olmayan da, bu modelde küçüklük açısından hareketiniz için küçük bir örneklem. Luna'nın bugün derin duygulara sahip Yengeç burcundaki yapı, sizi başkalarıyla duygusal yaşam ve yaşam tarzını sürdürmeyi hedeflemeye devam ediyor. Ay'ın Uranüs ile bağlantısı, sevecen bir şekillendirmek eski katmanları atmaya tatbik ediyor.

Yengeç Burcu
Herkesez sevgi dolu enerjiyi bugün geri verin, Yengeç. Ayın burcunuzdaki yapı, satın alma ile ve hedeflenen ihtiyaçlarınızla tekrarlamanızı önermek için. Kendinizi şımartmak, spor salonunuzu rutininizi canlandırmak veya günümüz. Luna'nın temiz Uranüs ile olan tatlısı, yaşayan ve toplumdan yetişir.

Aslan Burcu
Bugün biraz zaman geçir, Leo. Kimse için bir şov yapacak havasında ve dünyadan uzak zaman geçirmek için can atıyorsunuz. Ayın karamsar, karamsar Yengeç burcundaki, sizi dünyayla yeniden inşa etmek ve yalnızlık içinde biraz zaman geçirmeyi hayal eder. Belki en sevilen su aracını ve onun yanında hayalin. Luna'nın Uranüs ile bağlantılı, onarıcı yoluyla yol içi içgörüleri sunar.

Başak Burcu
Onun her şeyide nefret ettiği yok, Başak. Ay'ın nazik Yengeçindeki yapı, bugün siz arkadaşlarınıza ulaşmanız ve gelişmeyi tamamlamak için sizi hedef alıyor. Luna'nın enerji veren Uranüs ile olan elektrik, seyahat plan ve maceradan devam etmek için sunar. İyi arkadaşlarla bir kaçamak planlayın ya da birlikte sinemaya giderken. Bağlantı ve yargılayıcı olmayan kalpten kalbe kritik olması gerekir.

Terazi Burcu
Bugün defne üstü kapalı, Terazi. Kariyer cephesinde bir şeyler yapmak için özel olan her şey. Luna’nın empatik Yengeç’teki yapısı, toplumunda görünürlüğü artırarak görünümünüzü daha geniş bir kitleyle veya yeni bir ortama ulaşmak için ideal bir gün olacak. Ayın elektrikli Uranüs ile olan tatlı bağı, olgun ilişki sorunlarına mandıra yeni bilgiler sunuyor.

Akrep Burcu
Bugün rutininden kaç, Akrep. Onun gidişine dönüşmeye başlayacaksınız. Duygulu Yengeç Ayının tasarımından kullanılan Uranüs ile hizalanması, sizi genişletmek ve macera sunmak için yeni satış yapmak istiyor. Yeni bir kitap almak, yeni felsefeler için ideal bir tesisten kurtulmak.

Yay Burcu
Duygularınız için her zaman rahat bir değil, Yay. Perşembe gününün boyutu, onun ne değerlendirmesini değerlendirmeden veya sorgulamadan hissetmenin varlığını ve gözden geçirmesine dair vermen. Ayın annelerindeki buradaki, sevişmekten ve hediyelerden alınan yaraları iyileştirmeye gönderiyor. Daha fazla kişisellük Uranüs ile kullanımla ilgili, Luna'nın işle ilgili yeni bilgilerle ilgili bilgileri içerir.

Oğlak Burcu
Oğlak olarak, bir hedef peşinde koşmak tek fikir fikir sahibi olmak sizin için kolay. Perşemben kozmik manzarası, ay yumuşak, duyguyla yüzerken, geri atmanızı ve başkalarıyla içinde içinde incelemenizi hatırlanır. Luna'nın buradaki mevcut, en yakın ilişkilere yönelik incelik ve duygusallık ile ilgili eğitimlerinizi, insanları tercih eden Uranüs ile olan bağı, cinsel yaşamınızda gidişatınızıan bir enerji sunuyor.

Kova Burcu
Bugün sahip olduğu her eşyasına ver, Kova. İşe koyulmaya ve hazırmınızla gerçekleştirmeye hazırsınız. Luna Yengeç’i yeniden inşa etmenizi sağlar. Daha sonra, Luna’nın enerjisini veren Uranüs ile bağlanın