top of page

27 Şubat-5 Mart

Haftaya özellikle ilişki konularına odaklı bir şekilde başlıyor olacağız. Süregelen ilişkilerde yaşıyor olduğumuz ilişki sorunlarına duygusal tepkiler verebilir ve kaygıya bağlı ani bitirme eğiliminde olabiliriz. Bazı evliliklerde özellikle finansal sıkıntılara bağlı olarak bir takım tartışmalar gündeme gelebilir. Haftanın büyük çoğunluğunda iletişim kurmak bizler için o kadar da kolay olmayacak diyebilirim. Aslında gökyüzü bizlere krizleri çözmemiz gerektiğini vurguluyor olsa da bunu başarmak benim yazdığım kadar kolay olmayacaktır. Haftanın ilk günü özellikle ilişkiler açısından tartışmalara açık ve karşımızdaki üzerinde hakimiyet kurmak isteyeceğimiz zamanlar olabilir.  Salı günü ise yine gergin bir ruh hali içinde olabilir ve duygusal gelgitler yaşayabiliriz. hafta ortasına geldiğimizde ise finans konuları bizler için önem kazanacak ve ilişkisi olmayan okurlarım için yepyeni aşk fırsatlarının kapıda olduğunu belirtebilirim. Özellikle ilişkiler konusunda son derece şanslı bir gün olduğunun altını çizmek isterim. Geçmişte yaşadığınız toksik ilişkilerin izlerini üzerinizden tamamen silip atacak, adeta sizi şifalandıracak nitelikte yepyeni aşk fırsatları karşınıza çıkabilir. Dolayısıyla eskiye takılı kalmak yerine sistem yeniye şans vermeniz gerektiğini vurguluyor. Ancak yine aynı gün yani çarşamba günü, patronunuzla veya hayatınızdaki otorite figürleri ile iletişimde güçlük çekebilir ve hatta üzerinizde çok yoğun bir baskı hissedebilirsiniz. Perşembe günü ise bu etki daha da yoğun hissedilecekinden özellikle hafta genelinde patronunuzla, babanızla olan iletişimlerinize dikkat etmeniz ve bu haftanın baskı enerjisinde olduğunu unutmamamız gerekiyor. perşembe günü ise kova burcunda seyreden merkür artık krizli dereceye gireceğinden iletişimde sıkıntılara, elektronik eşya arızalarına ve en önemlisi yanlış insanlara mesaj atmamaya dikkat etmeniz gereken bir gün olduğunu belirtmeliyim. Günün geneli yine bir önceki günde olduğu gibi baskı, çatışma ve iletişimde krizlere sebebiyet verebilir. Kısacası yazının genelinden de anlaşılacağı üzere bu hafta iletişim sorunları başımıza biraz bela olacak. Cuma günü ise merkür burç değiştirerek balık burcuna geçiş yapacak ve önümüzdeki üç hafta boyunca balık burcunda seyredecek. Merkür balık transiti boyunca ise kendimizi biraz kurban psikolojisinde hissedebiliriz ve kolaylıkla duygusallaşabiliriz. hem Plüton hem de Satürn 29° de olacağından 7 Mart tarihine kadar kolektif olarak çok zorlanırcağız diyebilirim. Mutlu haftalar dilerim.

 

Koç ve Yükselen Koç: bu hafta uyacağınız bazı olumsuz haberler canın sıkılmasına ve olumsuz bir ruh haline girmenize sebep olabilir. Ancak ilerleyen günlerde bu konulara dair bazı sürpriz gelişmeler söz konusu olacak ve keyfiniz yerine gelecektir. Finansal açıdan ise son derece şanslı ve olumlu gelişmelere gebe bir hafta olacak.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bu hafta ilişkinizden ne beklediğiniz konusunda çok net görünüyorsunuz ancak partneriniz aynı şeyi hissetmiyor olabilir. Bu ilişkiye dair her iki tarafında farklı yaklaşımı var gibi görünüyor ki bu iyiye işaret değil. Partneriniz ile bu konu hakkında konuşmak için hafta sonunu bekleyin.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu hafta özellikle grup etkinlikleri için oldukça elverişli olacak. Yakın bir arkadaş veya aile büyüğünüzün teşviki ve desteği kariyerinizde yeni bir kapının açılmasını sağlayabilir. Finansal olarak dikkatli olmanız gereken bu hafta da beklenmedik bir harcama ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu hafta İşinizi geliştirmek ve daha fazla para kazanmak için harika fikirler bulacaksınız. Hafta ortasında ya mevcut ilişkinize dair bir olumlu bir gelişme ya da yepyeni biri ile duygusal bir yakınlaşma olabilir. Hafta sonunda kısa bir seyehat durumu olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bu hafta iş ve kariyer alanında beklentilerinizin fazlasına sahip olacaksınız. Uzak bir yerden sürpriz misafirler kapınızı çalabilir ve bu durum hem sizi hem de çekirdek ailenizi fazlaca mutlu edebilir. Hafta sonuna doğru sizin veya bir yakınınızın sağlık durumu endişeye sebep olsa da kısa zamanda bunun yersiz bir endişe olduğu anlaşılacaktır.

Başak ve Yükselen Başak: Bir süredir aklınızın bir köşesinde olan ancak adım atmaya cesaret edemediğiniz bir konu hakkında bu hafta beklemediğiniz bir gelişme olabilir. Bu gelişme sizin artık harekete geçmenize sebep olacaktır. Finansal açıdan bu haftayı dengede geçirseniz de nedense para harcamak için adete fırsat kolluyorsunuz.

Terazi ve Yükselen Terazi: Hafta boyunca kendinize olan güveniniz adeta zirve yapacak. Bu durum hemen her konuda kendinizi ön plana atmak istemenize neden olabilir. Ancak şunu unutmayın ki bazen fazla öz güven sizi beklenmedik ve zarar verici pozisyonlara sokabilir. Hele ki aşk hayatınızda gereksiz maceralar peşinde koşarsanız.

Akrep ve Yükselen Akrep: Haftanın ilk yarısında, insan ilişkilerinizde bazı sıkıntılar yaşayabilir hem kendinizi hem de karşınızdakileri huzursuz edebilirsiniz. Hafta ortasına kadar gereksiz konu ve tartışmalara müdahil olmamaya özen gösterin. Haftanın ikinci yarısı ise şans ve  kısmetiniz oldukça açık olacak.

Yay ve Yükelen Yay: Partneriniz ya da eşiniz ile aranızda bir süredir tuhaf bir gerilim var. Hafta başında bir araya gelerek bu gerginliği çözmeniz gerekiyor. Haftanın ikinci yarısı için enerjiniz biraz düşük olabilir ve bir miktar kabuğunuza çekilebilirsiniz bu sebeple önemli işlerinizi haftanın ilk yarısında halledin ve sonrasında biraz inzivaya çekilin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bu hafta geçmişten gelen bazı içsel travmalarınız yeniden ortaya çıkabilir. Bu durum çevreniz ile olan ilişkinizi sıkıntıya sokma potansiyeline de sahip. Hafta boyunca daha çok iş ve hobilerinize odaklanarak geçici olan bu durumu atlatmaya bakın. hafta sonu kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Uzun zamandır yapmak istediğin bir şeyi nihayet bu hafta gerçekleştirme imkanı bulacaksın. Hafta boyunca hem ailen ile hem de sosyal çevren ile harika zamanlar geçireceksin. Finansal açıdan herhangi bir sürpriz gelişme yok. Aş hayatın ise hafta sonu biraz hareketli ve çalkantılı olabilir.

Balık ve Yükselen Balık: Bu hafta partnerin ile gelecek hakkında derin bir konuşma yapabilirsin. Bu evli iseniz belki bir şehir ya a ev değişikliği olurken bekar iseniz ilişkinin daha ciddi bir boyuta taşınması ile ilgili olabilir. Hafta sonuna doğru alacağınız bir haber ile yurt dışı yada uzak bir şehire bir seyehat planı yapabilirsiniz.

bottom of page