top of page

23 Mart tarihinde Plüton ve Mars kavuşumu yaşanacak bu kavuşuma aynı zamanda Jüpiter'de partil olmasa da  dahil olucak. Jüpiterin en vurucu özelliği bulunduğu ortamın enerjisini büyütmektir. Anın enerjisine göre iyiyi de büyütebilir kötüyü de. Hal böyle olunca Mars ve Plüton birleşiminden ben kendi adıma pek iyi bir sonuç bekleyemem. Bu kavuşumun sonucu son derece dramatik hatta trajik sonuçlar anlamına gelebilir.
Mars ve Plüton ikisi de güç anlamına gelir, bunların birleşimi ise adeta Voltran oluştururken Jüpiter'in bu gücü büyütmesi ise ürkütücü sonuçlara neden olabilir. Dünya liderlerinin bazılarının yeni dünya düzeninde rol kapmak söz sahibi olmak ve pay kapmak adına  ülkelerinin bekaları ile beraber şahsi bekalarınıda gözeterek oldukça bencil, acımasız,  ve şiddete meyilli olacakları uzun ve kaotik bir döneme gireceğiz. İşte önümüzdeki bu bir hafta yukarıdaki senaryonun fitilini ateşleyecek büyük travmalara sahne olabilir. Amerika'ya dikkat.
 Bu son derece güçlü enerjiyi görmezden gelmek kafamızı kuma gömmekten farksız olur.Bu enerji yüklemesi ve yukarıda değindiğim değişim ve dönüşüm süreci Korona virüsü ile başladı sonucu ise tüm dünya adına yıkıcı ve tarih sayfalarında farklı bir çağın başlangıcı olacaktır.
Mars üniformalı kişileri de temsil ettiğinden, (Polis, Asker gibi) bu dönemde  dünya genelinde özelliklede A.B.D başta olmak üzere kaoslar,iç karışıklıklar  salgına bağlı yüksek sayılı toplu ölümler, terör saldırıları nedeniyle askeri bir takım tedbirler alınabilir.
Kişisel anlamda ise pire için yorgan yakacağımız, hırslarımızdan kaynaklı despot eğilimler sergileyebileceğimiz günlere hazır olun.
Plüton; çürümüş, eskimiş, değişmesi gereken ne varsa adeta yıkarak yok eder.Bundan ötürü bu sürece dönüşüm-değişim süreci demek yerinde olacaktır. Biliyorum belki bazılarınız felaket tellallığı olarak nitelendirebilir bu yazıları. Ancak insanoğlu yapısı gereği değişimlere son derece dirençli varlıklardır. Bizler değişime dönüşüme direndikçe, sistem  zaten çoktan beridir kurguladığı bu dönüşümü bizlere zorla dayatmasınıda bilir. Kısacası tüm dünya için köklü bir değişim zincirinden boşalmış vaziyette ve artık durdurulamaz.
Dünya ekonomik olarakta bu dönüşüme dahil olacak tüm finans sistemleri ve paralar değişime uğrayacak kripto paralar hayatımıza girecek dünya genelinde özellikle havayolu ulaşımı şirketlerin birleşmesi ve büyükler tarafından yutulmasıyla sayıları sadece onlarla ifade edebileceğimiz rakamlara gelicek. Turizm artık hiçbir yerde eskisi gibi olmayacak çünki insanların davranış biçimleri değişecek.Ekonomi 2024 tarihine kadar kendine yol arayacak. 2020 de tüm Dünya resesyona girecek
Peki hiç mi güzel birşey olmayacak. Olacak.Bu sancılı değişim ve dönüşümden sonra bedeli ağır da olsa dünya belki bizler için değil ama çocuklarımız için bu günden daha yaşanılır bir yer olacak.

bottom of page