top of page

Merhaba,
Tarot açılımlarını 1 saatlik seans şekilde  yapıyorum. Videolardaki gibi sizin ve partnerin genel durumu, ilişkiyi nasıl algıladığınıza bakıyorum. Gündemindeki konular düşünceler ve duygular ile olası geleceği nitelendiriyorum. Enerjinin daha sağlıklı akması adına seansları randevulu olarak sadece telefonda ve sesli olarak yapıyorum. Ödemeleri hafta içi EFT saatleri arasında yaparak tarafıma dekont gönderdiğinizde karşılıklı olarak randevu saati oluşturuyoruz.  Randevu gününde vereceğim numara üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Açılımınızda seçtiğiniz seans'a bağlı olarak genel durumu değerlendiriyorum akabinde soru cevap şeklinde devam ediyorum.

Seçimsel Astroloji: Hayatınıza dair sizin için önem teşkil eden bir tarihin seçimidir ki bu genellikle nikah için uygun tarihi, iş açmak için uygun tarih, taşınma için sizin haritanız için uygun zaman anlamına gelir ki ben sizlerin harita bilgilerinize göre sizin için uygun görünen tarihleri seçerek size sunarım.

Natal Harita Yorumu: Doğum haritanızı yorumlarım, karakter analizi ile birlikte hayatınızda zorlandığınız alanları. Sizin geleceğiniz konusunda çeşitli öngörüler ve nasıl yön vermeniz noktasında rehberlik niteliği taşımaktadır. Bu yorumda sizin önümüzdeki tutulmalardan nasıl etkileneceğiniz, önümüzdeki bir yıl kabaca neler yaşayacağınızı inceliyorum.

Sinastri Harita İnceleme: Sizin ve hayatınızda olan kişinin doğum bilgileri ile bakılan ilişki analizi harita inceleme yöntemidir. Zorluk yaşadığınız konular, anlaştığınız konular ve ilişkinizin potansiyel geleceğini incelediğimiz bir yöntemdir.

 

Lütfen Talep formunu doldurun

En kısa sürede Telefon numaranıza dönülecektir.

Talep Formu

Talebiniz Alnmıştır.

bottom of page