top of page

Venüs balıkta

Kişisel doğum haritasında Venüsü Balıkta olanlar Tam bir sevgi ve aşk insanıdır. İhtiraslı, şehvetli, tereddüt etmeden aşka atılan, daima aşk beklentisi olan kişilerdir.
Konu aşk olduğunda mevzuya gözü kapalı balıklama dalar ve bu sebepten çoğunlukla karşı tarafın olumsuz yanlarını görmezden gelir.
Ancak işin içinde Balık varsa orada hayallerden de söz etmek gerekir, dolayısı ile çoğu zaman kendine hayallerle süslü bir dünya yaratır ve partnerini de  o hayallere dahil eder. Hayaller ve hayatlar denkleminde ise sonu hayal kırıklığı ile biten birliktelikler yaşıyabilir.
Venüs'ü Balık olan insanlar çoğunlukla şefkatli, yardımsever, empati yönü gelişmiş kişilerdir. Hayal gücünün yanı sıra sanatsal yeteneğede sahiptirler. Sanat ve hayal gücü bir araya geldiğinde ise harika bir romanı yazarı, senarist yada şair olabilirler.
Balık, psişik bir gezgen olan Neptün tarafından yönetilir,buda öngörü ve altıncı hislerin yoğun olması demektir. Venüs'ün Balıkta olması ise bu ön görülerin aşk hayatında hayaler ile çatışması anlamına gelebilir.
Yani işin özü venüsü Balıkta olanlar için hayallerle süslü bir aşk hayatı yada altıncı his ve yüksek öngörü ile kontrollü bir aşk hayatı. Allah kolaylık versin.

bottom of page