top of page

2023 BURÇLAR

 

 

Koç Burcu 
2023'te aşk hayatınızda yeni bir sayfa açılacak. Bekarsanız, özellikle Nisan ayında değişimi başlatmak için iyi bir yıl. Çiftler genel olarak yaşamda daha fazla amaç bulmak isteyecek ve siz bunu partnerinizle yapmanın yollarını keşfetmekten keyif alacaksınız. Ama onlardan uzaklaştıysanız, bu, sonunda ayrılacağınız yıl olabilir. Kariyer açısından proaktif olarak yeni bir şeye başlamanın zamanı geldi. Nisan-Haziran ortası özellikle katalitik olacaktır. Kariyerinizi ve statünüzü değiştirmek için fırsatları kollayın. Hatta yeni yollarda kaydettiğiniz ilerlemeyle kendinizi şaşırtabilirsiniz.


İkizler Burcu
Yılın ilk çeyreğinde, içinizdeki sosyal kelebeği dışarı çıkarmanın keyfine varacaksınız. Bekarsanız, iyimser ve tutkulu biriyle tanışmanız muhtemeldir. Nisan ortasından Mayıs başına kadar ve Haziran ortasından sonuna kadar yeni biriyle tanışmak için idealdir. Çiftler kendilerini daha maceraperest hissetmekten keyif alacaklar, ancak ilişkiniz kızışıyorsa, 2023 sonunda yollarınızı ayırdığınız yıl olabilir.
2023'te, özellikle Nisan sonunda, kariyerinizi pembe gözlüklerle görme riskiniz var, bu nedenle 2023'te yeni bir hedefe ulaşmak için ayaklarınızı yere sağlam bastığınızdan emin olun.


Yengeç Burcu
Ocak ve ikinci çeyrek, aşk hayatınızı canlandırmak için mükemmel fırsatlar sağlayacak, bu nedenle eşinizle bağlantı kurmak ve bekarsanız sosyalleşmek için alan sağladığınızdan emin olun.
Mayıs ve Haziran'ın özellikle üretken olmasıyla bu yıl kariyer basamaklarını yükseltebilirsiniz. Yeni grup ve kuruluşlarla iş birliği yapacaksınız ve kariyerinizin artık size hitap etmeyen yönlerini bırakmaya hazırsınız. Özellikle mayıs ayında aceleci kararlardan kaçının.


Aslan Burcu
Aşk hayatınızı renklendirmek için çekileceksiniz ve bekarlar, çekildiğiniz bazı insanlar tarafından şaşırtılabilirler. Yeni ilişkiler denemeye istekli olabilirsiniz ve çiftler, mevcut ilişkinizde yeni bir alana adım atmaya çekilecek. Nisan heyecan verici bir değişim için elverişlidir.
Ayrıca kariyerinizin büyüdüğü yönlerini değiştirme şansı da elde edeceksiniz ve yılın ilk çeyreği değişim planı yapmak için ideal. Ayrıca, Nisan ayındaki tutulma, değişimi ne kadar benimserseniz, sizin için o kadar iyi olur!


Başak Burcu
2023'te ilişkilerde barış, uyum ve istikrara değer vereceksiniz. Böylece, Nisan ayının özellikle üretken olmasıyla birlikte, evde sorumlulukları ve ortak alanı paylaşma şeklinizi değiştirmeye başlayacaksınız. Yeni bir eş arayan bekarlar o zaman aktif olacaklar ve çiftler, ilişkiniz aracılığıyla yuvanızı yumuşatma şansını takdir edecekler.
Ocak ayından başlayarak kariyerinizde çeşitliliği ne kadar çok benimserseniz, 2023'ün keyfini o kadar çok çıkaracaksınız. Aksi takdirde, 'akışa devam etme' seçeneği tatmin edici olmayabilir. Dahası, proaktif olmak ve aktif olarak yeni projeler aramak ödüllendirici olacaktır.


Terazi Burcu
2023, aile içi ve/veya ilişkilerle ilgili önemli kararları sunacak ve bunlar en çok Nisan ayında dikkat çekecek. Çiftler var olan bağları derinleştirme şansı elde edecek ve birlikte stresli dönemler geçirecek, bekarlar ise partner veya refakatçi olarak uyumlu birini bulma fırsatlarıyla karşılaşacaklar.
İş açısından, zaten yılın başında, koşullarınızda önemli değişiklikler olması muhtemeldir. Bazıları için bunlar ev ve/veya sağlık durumunuzdaki gelişmelerden kaynaklanacaktır. Nisan, kariyerinizde değişiklik yapmak için yine iyi bir ay olacak, ancak aceleci kararlardan kaçınmalısınız.


Akrep Burcu
Mayıs ayının önemli bir dönüm noktası getireceği 2023'te aşk hayatınıza yatırım yapmak için çekileceksiniz. Mevcut bir ilişki yeni bir alana adım atacaktır. Bekarlar beklenmedik bir şekilde biriyle tanışabilir veya genellikle düşünmeyeceğiniz birine aşık olabilir.
2023'te ciddi iş kararları ortaya çıkacak. Başarının anahtarı yeni anlaşmalar ve işbirlikleri. İkinci çeyrekte kariyerinizi geliştirme şansı elde edeceksiniz. Değişen çalışma senaryoları kişisel yaşamınızı etkileyecektir, bu nedenle kararlar iyi bilgilendirilmiş olmalıdır.


Yay Burcu
Aşk hayatınız cansız geçtiyse, özellikle mart ayının sonundan itibaren ve Nisan ayı boyunca yıldızlar çabalarınızı destekleyeceğinden, bu, işleri renklendirmenin yılıdır. Bu, çabalarınız muhtemelen başarılı olacağından hem aşk hayatınızı hem de aile koşullarınızı yenilemek ve ilişkilerinizde inisiyatif almak için iyi bir zaman olacaktır.
Kariyer açısından, hayatın mayıs sonunda yoğunlaşmasını bekleyin. Bu nedenle, fikirlerinizi Mart ve Nisan aylarında harekete geçirmeyi düşünün, böylece yıl ortasında bir şeyleri lehinize değiştirmek için fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmaya hazır olursunuz.


Oğlak Burcu
Modası geçmiş bir aşk kavramını bırakmaya ve birini sevmenin ve kendinizi sevmenin yeni yollarını benimsemeye hazırsınız. Özellikle Mart ayı sonlarında ve Nisan ve Mayıs aylarında yaşanan gelişmelere ve fırsatlara bile şaşırabilirsiniz.
2023'te kariyerinizde değişikliklerden kaçınmak zor olacak. Şunu düşünün: başkalaşım sürecindesiniz ve kariyeriniz kim olduğunuzun hayati bir yönüdür, bu yüzden kanatlarınızı açın ve yeni seçenekler ve fırsatları kucaklayın.


Kova Burcu
Aşk hayatınızdaki gelişmeler büyük ölçüde kişisel koşullarınız ve heyecan ihtiyacınız ve hatta farklı bir şey (veya birisi) tarafından yönlendirilecektir. Ve eğer bir aile kurmayı planlıyorsanız veya ailenize bir ekleme yapıyorsanız, bu yıl beklenmedik şeylerin olacağı bir yıl.
Kariyer açısından bu yıl, becerilerinizi geliştirmek ve yeni bir günlük rutini benimsemek için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Neyse ki, olağan programınızı adım adım değiştirme fırsatını elde edeceksiniz. Ancak ilerleme kaydetmek için önce geçmişi geride bırakma motivasyonunu bulmanız gerekir.


Balık Burcu
Bu, aşk hayatınızın tadını çıkarmak için harika bir yıl. Romantizmin en yoğun olduğu zamanlar Ocak sonu, Şubat ortası ve Mart ortasıdır. Hayatı pembe gözlüklerle görmediğinizden emin olun çünkü bunun sonucunda romantizmin büyüsünü çok daha fazla takdir edeceksiniz.
2023'te birlikte çalıştığınız organizasyonları değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Değişim, önceki yıllardaki kadar göz korkutucu gelmeyecek ve bu nedenle işinizin yeni yönlerini öğrenebilir, hatta yeni bir alana girebilirsiniz. Haziran, kariyer fırsatları için kilit bir ay, bu yüzden gözlerinizi 

bottom of page