top of page

Daha önceki postlarımda da değindiğim bir görünüm bugün gökyüzünde muradına eriyor. Venüs Neptün kavuşumu tam kavuşuma evriliyor. Mars ise bu kavuşuma  tam 90 derecelik kare açı ile adeta damgasını vuruyor. Şimdi bu görünümün olası etkilerinden biraz bahsetmek istiyorum size ;
Mevcut ilişkisi olanlar, kendilerini hiç ummadıkları bir anda partnerleri veya eşleri ile büyük bir tartışmanın içinde bulabilirler yada onları hiç ihtimal vermedikleri bir ihanetin başrolünde görebilirler. Marsın neptün ile olan bu sert açısı bu ihanete sebep olabilirken, venüs ile olan aynı sert açıda bu ihanetin sevgili ya da eşten gelmesine vesile olabilir.
halen herhangi bir ilişkisi olmayanların  ise yukarıda bahsettiğim gezegensel oluşumların etkisinde kalmamak adına bu süre içerisinde tanışabilecekleri partner adaylarına biraz daha süre tanımaları ve ilişkiyi olgunlaşması için süreye yaymalarını öneririm. hayal kırıklığı yaşamamak adına karşınızdaki insanın kusurlarını görmemezlikten gelmeyin. Neptün mars karesi aynı zamanda bağımlılık konusunuda temsil ettiğinden, tanıştığınız insanın herhengi bir kötü alışkanlığı, bağımlılığı olup olmadığını (uyuşturuzu,alkol,kumar vb) iyice araştırın öğrenin hatta emin olun.
Ex aşklar için ise sadece şunu söyliyeyim.Hiç zamanı değil.
Maddi anlamda ise dolandırılma olasılığını gösteren bu açıya son derece dikkat edin. neticede mal canın yongası. Ayrıca bu gibi açıların etkisinde iken dedikodu, yalan ve  iftiralara karşıda savunmasız durumda kalabiliriz. Hal böyle iken size gelen sevgiliniz veya eşiniz  ile ilgili haberlerin aslını astarını iyice anlamadan dinlemeden hemen saldırmamanızı ve karşınızdakini yargılamamanızı tavsiye ederim. 

Venüs Neptün kavuşumu

bottom of page