top of page

ASTRO HERA AKADEMİ SERTİFİKALI TAROT EĞİTİMİ

19.04.2023 / 02.08.2023 16 HAFTA 48 SAAT

32 SAAT TEORİK 16 SAAT PRATİK(WhatsApp Grubu ile Açılım Egzersizleri)

Tarot kartların ezoterik anlamlarını kullanarak yapılan bir bilinçaltı okuma tekniğidir. Tarot'un bir amaçtan ziyade bir araç olduğu gerçeğini benimsedikten sonra, kartlarda yer alan sembol ve imgeleri kullanarak kartların alt anlamlarını öğreneceğiniz bir eğitim sizleri bekliyor.

Programımız sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştireceğimiz, 16 haftalık bir sertifika programıdır. Eğitimin sonunda tarot okuyuculuğu Astro Hera sertifikası alacaksınız. Sıfırdan öğrenmeye çok uygun olup, tümden gelim sistemi ile yorum yapmaya dayalı, ezberci yaklaşımdan uzak bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Öğrencilerin bir çoğu farklı kurumlardan eğitim almış olsalar dahi eğitimin sonunda yorum yapamadıklarını dile getirmektedirler. Ancak Tarot kartları bilinçaltı okuma sanatı olduğundan bir çok eğitimci tarafından, sembollerin önemi göz ardı edilmektedir. Bizim farkımız ise tam bu noktada ortaya çıkıyor.

Tarot derslerimiz online olarak zoom üzerinden gerçekleştiriliyor. Haftada bir gün gerçekleştirilecek olan eğitim saat 20:00'de başlayacaktır ve 22:00'ye kadar devam edecektir.
Her derse ait kayıt, ders sonunda şifreli şekilde vimeo üzerine yüklenecek olup, bağlantı linki sizlerle paylaşılacaktır. Böylece derse katılamadığınız durumlarda tekrarını izleme şansına sahip olacaksınız.

Eğitmen: Funda KOÇ
Kayıt ve Bilgi için iletişim: 0541 615 65 33 wats app iletişim hattı üzerinden
Kontenjan sınırlı olup, ödemeyi yaparak dekontu wats app üzerinden gönderdiğiniz zaman kesin kaydınız yapılmış olacaktır. Öncesinde kontenjan hakkından yararlanma şansınız olmamaktadır.

bottom of page