EKİM AYINDA BURÇLAR

 

KOÇ BURCU


2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunay sizi ekonomik anlamda oldukça zorlayabilir. Ciddi sağlık sorunlarınız varsa ameliyat kararıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar farklı bir iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ufak detaylara takılmak yerine resmin bütününe bakarak mutlu olmanız gereken bir dönemdesiniz. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar finansal işleriniz ağır ilerleyebilir. Kredi kartlarına dikkat edin. Alışverişlerde kopyalanabilir. Miras konunuz varsa sizi aldatıcı yönde bilgiler gelebilir. Hemen inanmayın. Eğer rahatsızlığınızla ilgili ameliyat kararı alınırsa Merkür retrosu bittiğinde bir başka doktora daha danışın. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Her ne kadar bir yeniay olsa da sizler ilişki hayatınızda güzel bir zaman yaşarken agresif olmaya yatkın olabilirsiniz. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar borçlarınız varsa yavaş yavaş eritmeye başlayacaksınızdır. Kredi çekmek için uygun bir zamanda olacaksınız. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar ilişki ve evlilik konularında şansınız parlayacak. İlişkisi olanlar evlilik tekliflerine bu dönem hazır olsun. Partneriyle sorun yaşayanlar her şeyi unutup yola daha tutkulu devam edebilirler. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. İşinizi daha ileriye götürebilirsiniz. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar gönül ilişkinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Peşin hükümlü olmamanızda yarar var. 31 Ekim’de saat 17:49’da 8 derece Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor. Dolunayda paranıza ve değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Hiç hesapta olmayan bir harcama karşınızda çıkabilir. Bu sebeple ciddi mali sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dolunaydasınız. Bir rahatsızlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Partnerinizin bir anda söylediği sözler ilişkinizi yıpratabilir. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar yalnız olan Boğa burcu kalmayacaktır. Sizlere aşk dağıtmaya gelen Venüs, çok güzel romantik anlar yaşatacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem mutlu haberi alabilirler. Şansınıza siz bile inanamayacaksınız. 4 Ekim Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar ilişkinizle, evliliğinizle ilgili kulağınıza gelen her bilgiye inanmayın. Çoğu dedikodudan ibaret olacaktır. Ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde ise ortağınız sizden gizli işler çeviriyor olabilir. Araştırmanızda yarar var. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayla birlikte işinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz. Sert etkili bir yeniay olmasından ötürü eskiyi bitirirken agresif durumlarla karşılaşabilirsiniz. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar ilişkinizde tutkulu bir dönemden geçeceksiniz. Bu yoğun duygularla beraber kıskançlıklar yaşanabilir. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar duygusal olarak daha mutlu ve huzurlu olacağınız bir dönemden geçeceksiniz. Maddi getirisi yüksek işlere imza atabilirsiniz. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar ofiste herkese güvenmeyin. Arkanızdan konuşulduğuna şahit olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir teşhis alırsanız birkaç doktordan daha görüş alın. Hemen inanmayın. 31 Ekim’de saat 17:49’da 8 derece Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bu sert etkili dolunayın sizlerin burcunda gerçekleşmesiyle her konuda dikkatli olmalısınız. Sinirleriniz aşırı gergin olabilir. Kendinizle ilgili değişimler için beklemelisiniz. Tehlikeli hareketlerden kaçınmalısınız.

İKİZLER BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda arkadaşlarınızdan ummadığınız davranışlara veya sözlere şahit olabilirsiniz. Çevrenizde sert tepkilerinizle eleştiriler alabilirsiniz. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar hanenize yeni bir birey katılabilir. Bu bir gönül ilişkisiyle ilgili bir başlangıçla ailenin genişlemesi de olabilir. Yeni bir ev düşünüyorsanız paranıza değer katacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar ofis ortamında kulağınıza dedikodular gelebilir. Hakkınızda konuşulduğunuz öğrenebilirsiniz. Özellikle herkese özelinizi anlatmayın. Ayrınca sağlığınıza dair bir teşhis alırsanız hemen inanmayın. Aldatıcı veya yanıltıcı sonuçlar olabilir. Retro sonrasında başka fikirler de alın. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Sert etkiler barındıran bu yeniayda aşk hayatınızda agresif olabilirsiniz. Çocuğunuza dikkat etmenizde yarar var. Yeniay yeni adımlar atmak için ideal olsa da aşkta özellikle biraz daha karşı tarafı tanımalısınız. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar duygusal hayatınızda daha güçlü olacaksınız. Geri planda kalmak yerine hislerinizi açıkça göstereceksiniz. Olumsuz ihtimalleri düşünmekten uzak durmalısınız. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir. Her şey umutsuz sanarken karşınıza çıkan kişi hayatınızı değiştirebilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel etkiler hakim olacak. Hayırlı haberler alabilirsiniz. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar eski aşkınızın size geri dönmek istediğine şahit olabilirsiniz. 31 Ekim’de saat 17:49’da 8 derecede Boğa burcunda dolunay oluşuyor. Dolunayda psikolojik olarak çok gergin olabilirsiniz. Aniden aldığınız haberler hayatınızı karıştırabilir. Eski korkularınız, fobileriniz tekrardan bu dolunayla alevlenebilir. En çok sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir rahatsızlık gündeme gelebilir.

YENGEÇ BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay gerçekleşiyor. Gergin etkiler barındıran bu dolunayda kariyer hayatınızda söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Bir anlık verdiğiniz tepki sizi sıkıntıya düşürebilir. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar çevrenizde parmakla gösterilecek kadar göz önünde olabilirsiniz. Başarılarınız hem iş hem eğitim hayatınızda parlamanızı sağlayacaktır. Aldığınız davetlere mutlaka bu dönem gidin. Gittiğiniz yerde gönlünüzü birine kaptırabilirsiniz. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar aşk hayatınızda fazla meraklı olmanız partnerinizi sıkabilir. Ayrıca onunla ilgili kulağınıza gelen dedikodulara bu dönem inanmayın. Yalan bilgi olabilir. Önce doğruluğunu siz araştırın. Çocuğunuzla da iletişim kopuklukları yaşayabilirsiniz. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay oluşuyor. Bu sert etkilere sahip bir yeniay olduğundan evinizde riskli hareketlerden sakınmalısınız. Ufak ev kazaları oluşabilir. Elektroniklerinizin prizde olmadığından evden çıkarken emin olun. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar şansınızın açık olduğu bir dönemde olacaksınız. Eğer bu dönem Merkür retrosunun tuzağına düşmezseniz aşkta kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar aileye yeni bir bu dönem katılabilir. Özellikle bir gönül ilişkisiyle aileler genişleyebilir. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar eğer bu dönem ev kiralıyor veya alıyorsanız imza atarken her şeyi iki kere kontrol edin. Aile içinde yanlış anlaşılmalardan ötürü gerginlikler yaşanabilir. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda dostlarınızdan umulmadık davranışlar görebilirsiniz. Kim dost kim düşman çok net görebilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede söylediklerinize de dikkat etmelisiniz.

ASLAN BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda özellikle kariyer hayatınızda ani ve agresif tepkiler vermemeye dikkat edin. Yöneticinizle aranızdaki sürtüşme büyüyebilir. Bundan zararlı çıkan siz olabilirsiniz. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar maddi olarak rahatlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Aldığınız maaş ya da prim artabilir. Yatırımlarınızdan elde ettiğiniz paralar katlanabilir. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar ailenizle aranızda iletişim sorunları yaşanabilir. Ortak bir fikirde uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Evinizle ilgili değişimler düşünüyorsanız kontrat vs. imzalarken her şeyi dikkatlice okumanızda yarar var. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Sert etkilere sahip bu yeniayda gergin olabilirsiniz. Söylediğiniz sözler kırıcı olabilir. Çevrenizden eleştireler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki konular istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgili sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz. Elektronik aletleriniz bozulabilir. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar aile içinde sevindirici olaylar yaşayabilirsiniz. İş ve aile arasındaki dengeyi aileniz tarafına kaydırmanız ruhen sizi besleyecektir. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar kültürel etkinliklere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Sanata olan yatkınlığınızı yeni bir hobiye başlayarak pekiştirebilirsiniz. Kurduğunuz güzel iletişim sayesinde çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar eğitim hayatınızda her şeyi iki kere okumalısınız. Yanılmalara açık birkaç günde olacaksınız. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay meydana geliyor. Sert olan bu dolunayda kariyer hayatınızda beklenmedik durumlar oluşabilir. Olumlu sonuçlanmasını istediğiniz işlerinizde aksamalar yaşanabilir.

 BAŞAK BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay gerçekleşiyor. Paranıza dikkat etmeniz gereken bir dolunaydasınız. Farkında olmadan harcamalarınızda açılabilirsiniz. Beklenmedik anda para lazım olduğunda sıkıntıya düşebilirsiniz. Kendinizi tehlikeli hareketlerden de sakınmalısınız. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar hayatınızda olumlu şeyler arka arkaya gelebilir. Aşk hayatınızda da yüzünüz gülecektir. Parlayacağınız, çevrenize ışık saçacağınız bir dönemdesiniz. Güzellikle ilgili değişimleri estetikler için uygun bir zamanda olacaksınız. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar elektronik aletlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Retro başlamadan her bilginizi yedeklemelisiniz. Eğitim hayatında dikkatsizliklere açık olabilirsiniz. Sınavlarınızı iki kere kontrol edin. Genel olarak iletişim kurmakta zorlanacağınız, yanlış anlaşılmalara açık olacağınız bir dönemden geçeceksiniz. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay oluşuyor. Sert etkilerle gelen bu yeniayda özellikle maddi konularınıza dikkat etmelisiniz. Kredi kartlarınız, yatırımlarınız risk altında olabilir. Duygusal ilişkinizde de hassas bir zamandan geçebilirsiniz. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar sosyal tarafınız ön planda olacaktır. Etkinliklere, kültürel aktivitelere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Retroya dikkat ettiğiniz sürece eğitimde de zirveye çıkabilirsiniz. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar beklediğiniz ekonomik gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Sandığınızdan daha fazla gelirinizde artış olabilir. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar internetten alışveriş yaparken dikkatli olun. Kart bilgileriniz kopyalanabilir. Finansal işlemlerinizde yanlışlıklar, sorunlar yaşanabilir. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda seyahatleriniz esnasında dikkatli olmalısınız. Özellikle aracı siz kullanıyorsunuz agresif hareketlerden uzak durmalısınız. Akademik hayatınızda sizi sinirlendirebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda eşinizle, sevgilinizle aranızdaki sorunları çözmek için çabalayabilirsiniz. Fakat yaralarınızı sararken bir anlık söylediklerinizle işi daha güç hale getirmeyin. Ayrıca hesapta olmayan ani bir harcama yapmanız gerekebilir. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar siz eski defterleri çok kapattım deseniz de geçmişinizde bıraktığınız sevgiliniz, eşiniz tekrardan size geri dönmek isteyebilir. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar finansal olarak yeni bir şeye başlamamalısınız. Büyük yatırımlar için beklemelisiniz. Bankacılık işlemlerinizde hatalar yapmaya açık olabilirsiniz. Kart veya hesap bilgileriniz kopyalanabilir. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Sizlerin burcunda gerçekleşen yeniay, fazlasıyla sert etkiler barındırıyor olacak. Sinirleriniz gergin olabilir. İlişki ve evlilik hayatınızda karşılıklı olarak agresif tepkiler verebilirsiniz. Öfke kontrolünde zorlanacağınız haberler alabilirsiniz. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar maddi olarak olumlu bir süreçte olsanız da önce Merkür retrosunun bitmesini beklemelisiniz. Sonrasında yeni gelir kaynakları için harekete geçtiğinizde beklentinizden daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar aşk hayatınızda parlayacağınız bir dönemdesiniz. Hoşlandığınız kişiyle bir anda ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönem baş döndürücü bir elektriğiniz olacak. Estetikle ilgili planlarınız varsa bu süreçte beklentinizden daha güzel sonuçlar alacaksınızdır. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar zihniniz bu dönem karışık olabilir. Kararsızlıklardan dolayı önünüzü net göremeyebilirsiniz. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Dolunayda kendinizi riske atacak her şeyden uzak durmalısınız. Paranıza, kredi kartlarınıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Bir anlık dikkatsizlik canınızı sıkabilir.

AKREP BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay gerçekleşiyor. Çalışma hayatınızda agresif ve hızlı tepki verdiğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Sinirlendiğinizde bir anda cevap vermemeye dikkat edin. İlişki ve evlilik hayatınızda ise beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar bulunduğunuz çevrede adeta parlayacaksınız. Gerek özel gerek iş hayatıyla ilgili insanlar size imrenebilir. Başarılı bir dönemde olacaksınız. Maddi gelirinizde artış olabilir. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar sizlerin burcunda retrosunu sürdürdüğünden her türlü gecikmeler, aksilikler, yanlış anlaşılmalar başınıza gelebilir. Bu dönem her duyduğunuza inanmamalısınız. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu sert etkili bir yeniay olacağından sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aniden gelişen bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. Kendinizi tehlikeli işlerden sakınmalısınız. Psikolojik olarak da agresif olacağınız bir zamanda olacaksınız. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar Akrep burçları olarak sizlerin dönemi başlıyor. Doğum günlerinizi kutlarken dileklerinizi çok içten dileyin. Güzel destekler arkanızda olacak. Olmayacak işleriniz dahi bu dönem hayırlı ilerleyecektir. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar aşk hayatınızda geçmiş tekrar önünüze gelebilir. Siz eski defterleri kapatmak istedikçe geçmişinizdeki kişi ısrarcı olabilir. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız yanıltıcı olabilir. Retro bittikten sonra başka doktorlara fikir danışmanızda yarar var. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Agresif etkileri olan bu dolunayda sizler ilişkinizde, evliliğinizde gösterdiğiniz tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Bir anlık verdiğiniz tepki veya karşı tarafın söyledikleri her şeyi negatife döndürebilir. Gerçekçi olmak isterken kalpler kırılabilir.

YAY BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Aşk hayatınızda karar alma sürecinde olabilirsiniz. Bu dolunayda ayrıca ani gelişebilecek sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Evcil hayvanınıza da dikkat etmenizde yarar var. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar kariyerinizde parlayacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Sadece mevki olarak değil geliri de daha yüksek iş teklifleri alabilirsiniz. İş ortamınızda size kalbini kaptırmış birini fark edebilirsiniz. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar eski sevgiliniz veya eşiniz size geri dönmek isteyebilir. En önemlisi ise eğer ki bu retro sürecinde sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız hemen güvenmemelisiniz. Sonuçlarınız veya teşhisiniz yanıltıcı olabilir. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu ciddi anlamda sert bir yeniay olduğu için çevrenize karşı agresif olabilirsiniz. Özellikle dostlarınızla aranız açılabilir. Paranıza ve değerli eşyalarınıza çok dikkat etmelisiniz. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar tek ihtiyacınız olan şey zihninizi boşaltmak olacaktır. Gereksiz düşünceler, endişeler aklınızı yorabilir. Psikolojik danışmanlık almayı veya kişisel gelişim çalışmalarına başlamayı düşünebilirsiniz. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar şansınız açılıyor olacak. Siz bile ihtimal vermediğiniz şeylerde ne kadar şanslı olduğunuza inanamayabilirsiniz. En çok da bu şans sizi aşk hayatınızda bulacaktır. Ayaklarınız yerden kesilebilir. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar kulağınıza birçok asılsız söylem gelebilir. Özellikle her dostunuza güvenmeyin. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay gerçekleşiyor. Sert olan bu dolunayda çalışma hayatınızda ani durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız için de dikkatli olmalısınız

OĞLAK BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda aile içerisine size yara veren olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizde olan stresinizi onlara yansıtmanız bardağı taşıran son damla olabilir. Aşk hayatınızda beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar pozitif bir ruh haliniz olacak. Gerçekçi yaklaşımlarınız sizi mutsuz ederken artık hayata iyimser ve bardağın dolu tarafından bakacaksınız. Sevdiğinizle olan bağınız da güçlenecektir. Yüksek öğrenimde parlayabilirsiniz. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar çevrenizde kulağına gelen laflara hemen inanmayın. Aldatıcı bilgiler olabilir. Dost ortamında size iki yüzlü davranan insanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu sert etkili yeniayda sizler kariyer hayatınızda agresif olabilirsiniz. Sinirli anınızda söyledikleriniz başınıza dert açabilir. Aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşanabilir. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar şansınızın açılacağı bir dönemde olacaksınız. Bulunduğunuz çevrede başarılarınızla ön plana çıkabilirsiniz. Yaptığınız işlerle kendinizden söz ettirebilirsiniz. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar gelecekle ilgili cesaret edemediğiniz ne varsa harekete geçin. Maddi olarak sizi sevindirecek kariyer gelişmeleri yaşayabilirsiniz. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar önemli işlerinizi halletmenizde yarar var. Toplantılarınızdan, görüşmelerinizden sonuç almakta zorlanabilirsiniz. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay meydana geliyor. Agresif olan bu dolunayda sizler çocuğunuzla ilgili konularda sorun yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gergin bir süreçten geçebilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir.

KOVA BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay gerçekleşiyor. Aile içerisinde eski defterlerin tekrardan açıldığı yara veren konular gündeme gelebilir. Bu durum gerginlik yaratabilir. Kariyer hayatınızda ani tepkiler vermeye açık olacaksınız. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar maddi olarak rahatlayacaksınız. Miras konunuzda lehinize dönen durumlar oluşabilir. Elinize toplu para geçebilir. Eşinizin gelirinde artışlar meydana gelebilir. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar kariyerinizde işler planladığınız gibi gitmeyebilir. Yöneticinizle aranızdaki yanlış anlaşılmalar büyüyebilir. Retrodan önce bir işe başvurduysanız bu dönem kabul edildiğinizi öğrenebilirsiniz. 16 Ekim’de saat 22:30’da Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Sert etkileri olan bu yeniayda yolculuklarınızda dikkatli olmalısınız. Aceleci ve riskli davranışlar yapamamalısınız. Yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde sizi gergin yapabilecek durumlar oluşabilir. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar Merkür retrosuna dikkat ettiğiniz sürece işlerinizi kontrol ederek tamamlayarak kariyerinizde daha güçlü bir konuma dahi gelebilirsiniz. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar hayal ettiğiniz bir aşka yelken açabilirsiniz. Bir anda hayatınıza giren bu aşk sizi pozitif olarak hayatınızın her alanına etki edecektir. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar akademik hayatınızdaki her şeyi iki kere kontrol edin. Sunum, tez, sınav gibi durumlarda son güne bırakmayın. Aksilikler çıkabilir. Seyahatlerinizde rötarlar olabilir. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay oluşuyor. Bu sert dolunayda evinizin içindeki elektrikli aletlere dikkat edin. Evden çıkarken her şeyi kapadığınızdan emin olun. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken günlerde olacaksınız.

BALIK BURCU

2 Ekim’de saat 00:05’te Koç burcunda 9 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda maddi olarak risk almamanızda yarar var. Ayrıca eğitim hayatınızda aniden gelişebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Önce mantığınızı dinlemelisiniz. 2 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. 28 Ekim’e kadar ortağınızla beraber kazancınızda büyük artışlar yaşayacağınız işlere imza atabilirsiniz. Ayrıca gönül ilişkinizde ise parlayacağınız bir dönem olacak. İlişkisi olanlar için bu dönem evlilik teklifleri olabilir. Ciddiyete giden yola bir anda girebilirsiniz. 4 Ekim’de Plüton retrosu sona eriyor. 14 Ekim’de Merkür retrosu Akrep burcunda başlıyor. 28 Ekim’e kadar akademik hayatınızdaki her şeyi iki kere kontrol edin. Gecikmeler, aksilikler karşınıza çıkabilir. Yurt dışı işlerinizde evraklarınızda eksik olabilir. Birkaç kez gözden geçirin. Seyahatlerinizde rötarlar yaşanabilir. Bavullarınıza, çantanıza göz kulak olmalısınız. 16 Ekim’de 22:30 Terazi burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Bu sert etkilere sahip yeniayda ekonomik durumunuz sarsılabilir. Yeni bir borca girmek isterken elinizdekileri kaybetmemeye dikkat edin. Beklenmedik maddi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sağlığınızı da etkileyecek tehlikeli hareketlerden uzak durmalısınız. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar Merkür retrosunda dikkatli olduğunuz sürece yüksek öğrenimde zaferlere koşabilirsiniz. Araştırmacı ruhunuzla diğerlerinin göremediği şeyleri fark edip kendinizi ispatlayabilirsiniz. 28 Ekim’de Venüs Terazi burcuna geçiyor. 21 Kasım’a kadar miras kaldığına dair haberler alabilirsiniz. Elinize toplu paralar geçebilir. Eşiniz de iş değiştirerek gelirini arttırabilir. 28 Ekim’de Merkür retrosu Terazi burcuna geri dönüyor. 3 Kasım’a kadar bankacılık işlemlerinizde sorunlar, uzun süreçler yaşayabilirsiniz. Paranızı bu dönem kimseye emanet etmeyin. 31 Ekim’de saat 17:49’da Boğa burcunda 8 derecede dolunay meydana geliyor. Bu sert dolunayda çevrenizle kurduğunuz iletişimin tonu sert olabilir. İstemediğiniz şekilde kalp kırabilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız hayatınızda sorun çıkartabilir.
 

@astromeri

©      2020 www.astrologhera.com Tüm Hakları Saklıdır.

  • Astrolog Hera