top of page

SAHİPKIRAN'IN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ ve Özellikle de Yükselen Koç'lar: 11. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile sosyal ve arkadaş çevrenizde bazı yapılanmalar olacak. Bazı gruplar içinde yer alabilir ve sosyal sorumluluk projeleri ile her zamankinden fazla ilgilenebilirsiniz. Arkadaş çevrinizde yenilikler olabilir.
 
BOĞA ve Özellikle de Yükselen Boğa'lar: 10. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile kariyer ve iş konularında bazı değişiklikler yaşayacaksınız , bu bazılarınız için bir yükseliş dönemi olabilir.
 
İKİZLER ve Özellikle de Yükselen İkizler: 9. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile Yurt dışı konuları hayatınıza girecek. Bu durum yüksek öğrenim yada Akademik kariyer alannda olabilir. Ancak hemen belirtmeliyim özellikle sahipkıran ile başlayan girişimler uzun vadeli olacağından bazılarınız belki tamamen yurtdışına yerleşme kararları alabilirler.

YENGEÇ ve Özellikle de Yükselen Yengeç'ler: 8. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile  nafaka, miras yada eş-dost kaynaklı konularda bazı girişimler ve belki dönüşümler ile elinize yüklü miktarda para geçebileceğini vurguluyor harita.

ASLAN ve Özellikle de Yükselen Aslan'lar:7. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile evlilik, eş ve ortaklık konularında bazı gelişmeler yaşanacaktır. Bazı okurlarımın hayatlarında belki de evliliğe taşıyabilecekleri yeni ilişkiler başlayabilir. Ancak mevcutta ilişkisi olup evlilik kararı alacak olan okurlarıma ise hemen hatırlatmak isterim bu etki ile evlendiğinizde uzun soluklu evlilikler sizi bekliyor olacak.

BAŞAK ve Özellikle de Yükselen Başak'lar:6. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile  gündelik yaşam konularınız, çalışma ortamınız, günlük rutin işleriniz, evcil hayvanlarınız ve özellikle de sağlık konularını gündeminize taşımaya hazırlanıyor. Plüton'un da 6. evinizde transit yapıyor oluşu bu konularda değişim, dönüşüm yaşayacağınız kaçınılmaz olacaktır. Ancak bu etkiyi en hayırlı şekilde lehinize çalıştırmanın bir yolu ise belki evcil hayvan sahiplenmek olabilir.

TERAZİ ve Özellikle de Yükselen Terazi'ler:5. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran)  aşk, ilişkiler ve çocuk konularınızı tetikleyecek. Bazılarınız uzun soluklu ilişkilere adım atarken bazı okurlarım ise belki de çocuk sahibi olma kararı alacaklar gibi görünüyor.

AKREP ve Özellikle de Yükselen Akrep'ler:4. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile ev, emlak ve mülk konularında gelişmeler söz konusu olacak. Bazı okurlarımın ev alımı, ev satımı veya ev içinde yenilikler yapacağı bu dönem yine aile düzeninde de bazı yapılanmaları bazı okurların gündemine taşıyacak. Özellikle emlak konusunda yatırım yapmak isteyen okurlarıma bu dönem kalıcı yatırımlar yapmak için son derece elverişli bir süreç.

YAY ve Özellikle de Yükselen Yay'lar: 3. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile  kısa yolculuklar, kısa eğitim programları, kurslar, her nevi iletişim konuları, kuzenler ve kardeşler, komşular ile ilgili konuları gündeminize taşıyacak.

 OĞLAK ve Özellikle de Yükselen Oğlak'lar:2. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) maddi kazançlarınızı, yatırımlarınızı gündeminize taşımaya hazırlanıyor. Bazı okurlarım kendilerine iş kurma kararı alırken bazıları ise mevcut kaynaklarını yatırıma çevirecek gibi görünmektedir. Bu dönem yapacağınız her türlü girişimin uzun soluklu olacağını belirtmek isterim.

KOVA ve Özellikle de Yükselen Kova'lar:1. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile kendinizi dışarıya nasıl yansıttığınızı, dış görünümünüz, fiziğiniz ve sağlık konularını gündeminize almanıza sebep olacak. Kendi adınıza kalıcı girişimler yapmak isteyebilirsiniz bu dönemde. Ancak hemen şunu belirtmeliyim ki Kova sahipkıran'dan en şanslı etkilenecek burç.

BALIK ve Özellikle de Yükselen Balık'lar: 12. evinizde gerçekleşecek olan sahipkıran (sabitkıran) ile bilinçaltı konularınız, gizli düşmanlar, hastane, hapishane ve farkında olmadığınız arkanızdan çevrilen işler ile yüzleşeceğiniz dönemler sizleri bekliyor. Bazılarınızın bağımlılıkları ile yüzleşecek ve kaygılarından arınmak zorunda kalacaklar. 


 

bottom of page